Drukarnia
Outdoor
gadzety

KALENDARZE

Poligrafia

Bogata oferta kalendarzy pozwoli stworzyć produkt bliski państwa branży i zgodny z charakterem firmy. Kalendarze umożliwiają najlepsze utrawlanie marki, gdyż korzystamy z nich przez cały rok i klient lub współpracownik korzysta z niego przez dłuższy czas. W anszym biurze mamy wzory oraz wcześniejsze realziacje. Zachęcamy do spotkania z naszym handlowcem. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura gdzie można przeglądnąć lub wypożyczyć katalogi z pełną gamą produktów. W galerii - w naszym portfolio zaprezentowaliśmy część naszych realizacjami z zakresu kalendarzy tródzielnych, książkowych, kalendarzyków listkowych, planszowych. Zapraszamy do składania zapytań. Zachęcamy do zobaczenia realizacji PORTOFLIO


KATALOGI KALENDARZY 2017
Wybierz kalendarz lub skontaktuj się bezpośrednio, a nasz zespół wybierze kalendarz dla twojej firmy.


projektyKALENDARZE PROMOWANE

KALENDARZ TRÓJDZIELNY STANDARD

Wykonujemy kalendarze trójdzielne z nadrukiem w pełnym kolorze wysokiej jakość z wypukłą główką. Nasze kalendarze mieszczą się do kopery A4.
Zapytaj

KALENDARZ JEDNODZIELNY

Kalendarz jednodzielny w jakości kalendarza standardowego. Od tego roku dostępny w naszej ofercie. Zachęcamy do wycen tego nowego produktu.
Zapytaj

KALENDARZ XXL

Kalendarz trójdzileny z powiększoną główką dostępny w wersji ze stopką lub nadrukiem między kalendariami.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - OPRAWA GUMA

Nowość 2016. Oprawa gumowa bardzo odporna na zniszczenia mechaniczne. Wszelkie zabrudzenia można wytrzeć szmatką. Piękny wyrazisty kolor niebieski zachwycił nasz zespół na tyle że promujemy tą oprawę w tym sezonie.
Zapytaj

projekty

POWRÓTprojektyKALENDARZE KSIĄŻKOWE

Oferujemy kalendarze, które spełnią wymagania każdego klienta. Kalendarze książkowe oferujemy w wielu foramtach i wykończeniach. Proponujemy kalendarium standardowe lub międzynarodowe. Dla naszych klientów proponujemy korzystne rabaty. Zachcamy do skorzystania z jednego z kreatorów kalendarzy na rok 2017 kreator PIERWSZY lub kreator DRUGI . Przy zamówieniach poniżej 100 szt. oferujemy standardowe rozwiązania wraz z łączeniem opraw w korzystnych cenach. Poniżej kilka nowości na rok 2017.

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - ŁĄCZYMY ZAMSZ + VIVELLA

Nowość 2016. Elegancka i deliatkna oprawa w łączeniu opraw. Znakowanie wykonamy metodą tłoczenia lub graweru. Zachęcamy do skorzystania z PIERWSZEGO kreatora opraw .
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - OPRAWA GUMA

Nowość 2016. Oprawa gumowa bardzo odporna na zniszczenia mechaniczne. Wszelkie zabrudzenia można wytrzeć szmatką. Piękny wyrazisty kolor niebieski zachwycił nasz zespół na tyle że promujemy tą oprawę w tym sezonie.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY W OPRAWIE CARBON

Hit roku 2015-2106 obecnie w nowej odsłonie. Piękna oprwa z połyskie idealna pod tłoczenie wyrazistych logotypów, a przy zastosowaniu balszki logo możemy nanieść techniką graweru.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - OPRAWA DREWNO

Nowa oprawa skierowna do branży zajmującej się obróbką drewna. Umożliwia łączenie kilku róznych kolorów i tworzenia ciekawych zestówów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura gdzie syposnująmy próbkami opraw.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - OPRAWA WŁÓKNINA

Zupełnie nowa oprawa o strukturze zbliżonej do włókna szklanego. Dostępna w kilku kolorach oraz w opcji z przeszyciem z ekoskórą. Eleganckie i nowoczesne rozwiązanie.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - NOWY DRUK UV NA EKOSKÓRZE

Zupełnie nowa jakość druku UV. Dostępna od tego roku możliwośc wykonania nadruku na białej oprawie w pełnym wyrazistym kolorze. Dodatkowo oferujemy lakier wybiórczy na okładce kalendarza.
Zapytaj

KALENDARZ KSIĄŻKOWY - ZESTAWY

Naszym klientom porponujemy zestwy kalendarzy książkowych. Proponujemy kalendarz zapakwoany oddzielne w pudełko lub wraz z zestwem piśmienniczy. Zachecamy do składania zapytań.
Zapytaj

NOWE DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

W ofercie posiadamy wiele dodatków do opraw: gumki w wielu kolorach, blaszki, usb ukryte w oprawie, koperty na karteczki, wyklejki, wklejki reklamowe, kryształki i inne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura gdzie syposnująmy próbkami opraw.
Zapytaj

projekty

POWRÓTprojektyKALENDARZE GOTOWE I INDYWIDUALNE

Kalendarze gotowe to te posidające już grafikę oraz miejsce pod nadruk. Zachecamy do zobaczenia oferty na tego typu kalendarze w katalogach na naszej stronie www lub wypożyczenia katalogów w wersji książkowej. Oczywiście oferujemy także kalendarze w pełni zindywidualizowane. Zachecamy do wycen tego typu realizacji.
kalendarze wieloplanszowe

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Papier firmowy

KALENDARZE PLANSZOWE

uLOTKI

KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Notesy

KALENARZE JEDNODZIELNE

Kalendarze biurkowe

KALENDARZE BIURKOWE

Notesy

KALENDARZE BIUWARY

Notesy

KALENDARZE PIÓRNIKI

Notesy

KALENDARZE PODKŁADKI POD MYSZ

projekty

POWRÓT